dilated.cz

Hledáme basáka!

Sice jsme se teď na chvíli odmlčeli, ale věřte, že nás čekají velký věci! Jedna bohužel tedy ne moc šťastná... Po 2,5 letech odchází Wojta Ferenc France. Tímto mu chceme za všechno poděkovat, prožili jsme toho společně opravdu hodně, ale nebojte, koncerty, které máme s námi ještě odehraje;) a tu další velkou věc si zatím necháme pro sebe, ať si nevyčerpáme náboje s dalšími novinkami... Věřte, že ty budou už mnohem veselejší.

Tímto zároveň vyhlašujeme konkurz na Wojtovo místo, protože plány jsou velké a bez basy to nejde. Zájemci nechť se nám hlásí na náš mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Video

Sledujte náš Youtube kanál 

Dim lights Embed Embed this video on your site

Dim lights Embed Embed this video on your site

Soutěž s AC DC

Přátelé, je to vlastně jednoduché, chceme vaše SMS! Pošlete nám svůj hlas a my si za to zahrajem s AC DC!! A to se vyplatí, pošlete SMS ve tvaru: ACDC DILATED na číslo:720 001 222 a je to! Cena SMS je stejná, jako běžné SMS (takže v době neomezených tarifů výmuvy na cenu SMS neberem!), kdyžtak můžete prokliknouti i na náš profil na Radiu Beat, číslo 68 jako Jarda Džegr, takže snad nám přinese štěstí! 
P.S. Když se tam dostanem, Lucka vystoupí jen ve spodním prádle (a když ne, tak aspon Wojta)
P.P.S. Možná přijde i Axl Rose!

acdc contest na fb2jpg

Vánoční Unplugged

V pátek 11.12.2015  jsme se rozhodli spáchat v pořád druhý Unplugged koncert v našem životě! A jelikož jsme tajemní jako všichni, tak neprozradíme, co se na vás chystá, ale věřte, že takhle jste nás ještě neslyšeli ! Mimo nás zahrajještě kapela Perutě. 11.12. - Praha

    plakat unplg

Koncert Futurum

Po více než roce Zahrajeme v Praze klubový "plugged" koncert ve svém oblíbeném klubu na Pražském Smíchově - FUTURUM. Jako další se přidají PANKIX a DRAGON!

Jedná se jediný klubový koncert v Praze a okolí v tomto roce, takže si to nesmíte nechat ujít!

Mimo již n plakat_futurum aší tradičně suprové show :D a vám představíme i 2 nové pecky z připravované 3. desky!

Strana 3 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace