dilated.cz

Nový klip Sexuální manéž!!

Páni a Dámové!!!! Po té době je to konečně venku!!! Nový klip k songu Sexuální manéž !! Sdílejte, lajkujte, sledujte, mimo Lucinky a kluků se v klipu objeví také Pišto a Láska ze Zakázanýho Ovoce !!

KLIP NAJDETE NA NAŠEM YOUTUBE KANÁLU

Křest klipu Sexuální manéž

29.5.2015 slavnostně odhalíme nový klip k songu Sexuální manéž z naší druhé desky. K této příležitosti zahrajeme Unplugged, poprvé v historii!!!

Dilated v České desítce na Rockzone

S naším songem Pátrej jsme byli nasazeni do hitparády rádia Rockzone Česká desítka! Pomocte se nám probojovat svým hlasem dále! Stači jen na nás kliknout ZDE kliknout, žádná registrace, ani SMS!

Veškeré CD nyní i v elektronické podobě !!!

Nová deska Druhá tvář, stejně jako debutová deska 5.hřích jsou už v prodeji ! Mimo našich koncertů, kam ji samozřejmě vozíme, si ji můžete objednávat z Eshopu za 199Kč, nebo za 90Kč dostanete plnohodnotné album v MP3 i s bookletem. Stačí jen kliknout ZDE !

Nový videoklip !!

Po dlouhém čekání je to konečně tady! Videoklip k novince Pátrej z nové desky Druhá tvář je na světě. Premiéru v telce si již odbyl a nyní bude exkluzivně prezentován na našem BANDZONE profilu!!! Takže sledujte, sdílejte a šiřte všemi možnými i nemožnými cestami! Protože čím víc views, tím víc addidas!!!!!  :)

Dim lights Embed Embed this video on your site

Strana 4 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace