dilated.cz

Dilated v České desítce na Rockzone

S naším songem Pátrej jsme byli nasazeni do hitparády rádia Rockzone Česká desítka! Pomocte se nám probojovat svým hlasem dále! Stači jen na nás kliknout ZDE kliknout, žádná registrace, ani SMS!

Veškeré CD nyní i v elektronické podobě !!!

Nová deska Druhá tvář, stejně jako debutová deska 5.hřích jsou už v prodeji ! Mimo našich koncertů, kam ji samozřejmě vozíme, si ji můžete objednávat z Eshopu za 199Kč, nebo za 90Kč dostanete plnohodnotné album v MP3 i s bookletem. Stačí jen kliknout ZDE !

Nový videoklip !!

Po dlouhém čekání je to konečně tady! Videoklip k novince Pátrej z nové desky Druhá tvář je na světě. Premiéru v telce si již odbyl a nyní bude exkluzivně prezentován na našem BANDZONE profilu!!! Takže sledujte, sdílejte a šiřte všemi možnými i nemožnými cestami! Protože čím víc views, tím víc addidas!!!!!  :)

Dim lights Embed Embed this video on your site

Nová deska "Druhá tvář" právě v prodeji... (také i v elektronické podobě)

Nová deska Druhá tvář je už v prodeji! Mimo našich koncertů, kam ji samozřejmě vozíme také, si ji můžete objednávat z Eshopu za 199Kč, nebo využít novinky v podobě elektronické podoby. Za 90Kč Dostanete plnohodnotné album v MP3 či WAV i s bookletem. Stačí nám jen napsat mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a do předmětu napsat " Druhá tvář MP3". Obratem Vám pošleme pokyny k platbě a odkaz s heslem na stáhnutí desky.

booklet

Křest desky Druhá tvář!!!

Přátelé, tříleté čekání na novou desku je u konce! Nové CD pokřtíme jako již skoro tradičně v našem oblíbeném pražském klubu Futurum Music Bar! Křest CD proběhne v rámci studentského festivalu Přfestík spoluorganizováném s Přírodovědeckou fakultou UK.

Nebude to ledajaký koncert a společně s námi na pódiu vystoupí i několik hostů !

Desku nám pokřtí ti nejpovolanější z nejpovolanějších. Jsou to: Bubenické eso Miloš Meier a známý moderátor Standa Rubáš z radia BEAT.

V rámci festivalu se můžete též těšit na bohatou multižánrovou směs kapel a vystoupení. Dále zahrají Ethos of Nemesis, Jazzevec, Mouse and the Humans a divadelní soubor V.I.P. Bude určitě na co koukat!

Těšíme se na Vás !

10151435_10202603766449555_6702851461925310661_n

Strana 4 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace