dilated.cz

Veškeré CD nyní i v elektronické podobě !!!

Nová deska Druhá tvář, stejně jako debutová deska 5.hřích jsou už v prodeji ! Mimo našich koncertů, kam ji samozřejmě vozíme, si ji můžete objednávat z Eshopu za 199Kč, nebo za 90Kč dostanete plnohodnotné album v MP3 i s bookletem. Stačí jen kliknout ZDE !

Nový videoklip !!

Po dlouhém čekání je to konečně tady! Videoklip k novince Pátrej z nové desky Druhá tvář je na světě. Premiéru v telce si již odbyl a nyní bude exkluzivně prezentován na našem BANDZONE profilu!!! Takže sledujte, sdílejte a šiřte všemi možnými i nemožnými cestami! Protože čím víc views, tím víc addidas!!!!!  :)

Dim lights Embed Embed this video on your site

Nová deska "Druhá tvář" právě v prodeji... (také i v elektronické podobě)

Nová deska Druhá tvář je už v prodeji! Mimo našich koncertů, kam ji samozřejmě vozíme také, si ji můžete objednávat z Eshopu za 199Kč, nebo využít novinky v podobě elektronické podoby. Za 90Kč Dostanete plnohodnotné album v MP3 či WAV i s bookletem. Stačí nám jen napsat mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a do předmětu napsat " Druhá tvář MP3". Obratem Vám pošleme pokyny k platbě a odkaz s heslem na stáhnutí desky.

booklet

Křest desky Druhá tvář!!!

Přátelé, tříleté čekání na novou desku je u konce! Nové CD pokřtíme jako již skoro tradičně v našem oblíbeném pražském klubu Futurum Music Bar! Křest CD proběhne v rámci studentského festivalu Přfestík spoluorganizováném s Přírodovědeckou fakultou UK.

Nebude to ledajaký koncert a společně s námi na pódiu vystoupí i několik hostů !

Desku nám pokřtí ti nejpovolanější z nejpovolanějších. Jsou to: Bubenické eso Miloš Meier a známý moderátor Standa Rubáš z radia BEAT.

V rámci festivalu se můžete též těšit na bohatou multižánrovou směs kapel a vystoupení. Dále zahrají Ethos of Nemesis, Jazzevec, Mouse and the Humans a divadelní soubor V.I.P. Bude určitě na co koukat!

Těšíme se na Vás !

10151435_10202603766449555_6702851461925310661_n

Už je nás zase 5 !!!

Takže basák se našel celkem rychle a naší sestavu už snad dlouhodobě obohatí Wojta! Na živo s námi zahraje už 22.3. na festivlu UNHofest a hlavně nastoupí přimo na Buxton Tour!

vojta

Strana 5 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace