dilated.cz

Nezastihli jste Dilated v radiu?

Každý kdo nestihl DILATED, potažmo Pavla jako hosta Rockpaláce na rock radiu Šumava si má možnost pustit tento díl v našem audio přehravači.

Elektronická podoba CD a Podzimní TOUR

Kdo ještě nezakoupil CD ve fyzické formě a ani ho už klasická podoba placky neláká, může nyní CD stáhnout z portálu RockPalace : http://www.rockpalace.cz/cs/detail-kapely/173-dilated .

a co se koncertů týče. Do konce roku ještě 3 koncerty a v lednu zveřejníme termíny na jarní šňurů , jedno velké PŘEKVAPENÍ a dokonce i první potvrzené letní fesťáky ... to jen abyste věděli že nezahálíme a valíme to tam stále dál.

Velké poděkování patří těm z Vás, kteří navštívili nějaký z našich koncertů na podzimní tour na kterých jsme předtsavili naši debutovou placku. Děkujeme za skvělou atmosferu a zejména odvahu a nadšení lídí na místech v ČR, kde Vás nebylo zas tak moc.

Díííky DILATED

Podzimní turné

Ahoj, takže nyní nás po letních festivalech čekají zasloužené 3 týdny volna a počínaje 13.10. se opět vracíme na pódia v domovské Praze pravděpodobně poslednín letošním open air festivalem :) Dále nás čeká podzimní turné v klubech po celé ČR se skvělými kapelami jako jsou Matahari, Pankix nebo Doga. (viz sekce koncerty) Můžete se těšit na novinky, [...]

Strana 8 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace