dilated.cz

Novoroční kotrmelce aneb DILATED 2012

Přátelé, už jsou to již TŘI ROKY, co jsme Lucie, Kléňa, Ondra, Pavel a Kryšpín měli první koncert a díky němu jsme zůstali v týhle sestavě až do dnešních dnů. Když píšu tenhle článek, máme za sebou úžasnej rozlučkovej koncert s mistrem bubnů Kleňou, který se mnou tuhle bandu zakládal a ušel s náma opravdovej kus cesty. Jméno náhradníka je ještě stále ve hvězdách, ale zdá se, že se již blíží finální rozhodnutí a určitě už mužeme potvrdit, že jméno nového člena kapely zveřejníme koncem února.

V nastávající nové sezóňě 2012 jsme se rozhodli maličko změnit i vzhled webu. Neustále na něm pracujeme, tak nám snad odpustíte, když všechno nebude tak jak má být, ale makáme na tom... a snad se brzy podaří spustit i novej Shopík

A v neposlední řadě Vám Dilated a speciálně za Kleňu moc Vám všem děkujem za podporu a přízeň! do Nového roku přejeme hodně super muziky, koncertů, vydařených fěsťáků a taky samosebou zdraví....

Tak v novém roce se budeme těšit!!!

Nezastihli jste Dilated v radiu?

Každý kdo nestihl DILATED, potažmo Pavla jako hosta Rockpaláce na rock radiu Šumava si má možnost pustit tento díl v našem audio přehravači.

Elektronická podoba CD a Podzimní TOUR

Kdo ještě nezakoupil CD ve fyzické formě a ani ho už klasická podoba placky neláká, může nyní CD stáhnout z portálu RockPalace : http://www.rockpalace.cz/cs/detail-kapely/173-dilated .

a co se koncertů týče. Do konce roku ještě 3 koncerty a v lednu zveřejníme termíny na jarní šňurů , jedno velké PŘEKVAPENÍ a dokonce i první potvrzené letní fesťáky ... to jen abyste věděli že nezahálíme a valíme to tam stále dál.

Velké poděkování patří těm z Vás, kteří navštívili nějaký z našich koncertů na podzimní tour na kterých jsme předtsavili naši debutovou placku. Děkujeme za skvělou atmosferu a zejména odvahu a nadšení lídí na místech v ČR, kde Vás nebylo zas tak moc.

Díííky DILATED

Podzimní turné

Ahoj, takže nyní nás po letních festivalech čekají zasloužené 3 týdny volna a počínaje 13.10. se opět vracíme na pódia v domovské Praze pravděpodobně poslednín letošním open air festivalem :) Dále nás čeká podzimní turné v klubech po celé ČR se skvělými kapelami jako jsou Matahari, Pankix nebo Doga. (viz sekce koncerty) Můžete se těšit na novinky, [...]

Strana 8 z 8

eshopik

Audio

There seems to be an error with the player !

bandzone

facebook

youtube

PARTNEŘI

logo_gs_158x53

nwoseezc7d-cmcuzodjkbw

frm-projekt

rdio frm-pro web-mal

alfedus music logo krivky_white

helpbandamzesban7

rockpalace